Projekt domu Absynt II

Pracownia: Domowe Klimaty
Autor: arch. Jarosław Charkiewicz
Powierzchnia użytkowa: 200.65m2
Cena: 2700.00zł
Pow. użytkowa: 200.65m2 Pow. zabudowy: 203.31m2 Kubatura: 742.14m3 Szer. działki: 30.75m Dług. działki: 21.69m Wys. budynku: 7.59m Kąt nachylenia dachu: 35.00° Rodzaj poddaszaużytkowe Pokoje: 6 Kominek: jest
  • RZUTY
  • OPIS
  • SYTUACJE
  • ELEWACJE
Projekt obszernego domu w charakterze eleganckiego dworku. Oferuje wnętrze dla naprawdę bardzo licznej rodziny lub dla gospodarzy przyjmujących częstych i licznych gości. Parter to w zupełności wystarczające mieszkanie z trzema sypialniami, dwiema łazienkami, dużą i ustawną kuchnią i salonem połączonym z efektowną jadalnią. Wszystko to okraszone paradnymi gankami kryjącymi duże tarasy. Z boku mamy przybudowany garaż na dwa auta z pomieszczeniem gospodarczym i kotłownią.

Poddasze jest strefą sypialniano – gospodarczą z trzema dużymi pokojami i również dużą łazienką. Są też dwa pomieszczenia zaprojektowane jako pralnia z suszarnią, oraz garderoba, którą można wykorzystać indywidualnie w dowolny sposób. Świetna propozycja dla wymagających odrobiny luksusu, a jednocześnie wielbicieli polskiej tradycji ziemiańskiej.

dach: dachówka cementowa lub ceramiczna, kąt nachylenia 35°
elewacje: tynk mineralny
strop: żelbetowy monolityczny
ściany: wewnętrzne: murowane
zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe