Projekt domu Karmen

Pracownia: Domowe Klimaty
Autor: arch. Jarosław Charkiewicz
Powierzchnia użytkowa: 203.07m2
Cena: 2700.00zł
Pow. użytkowa: 203.07m2 Pow. zabudowy: 170.70m2 Kubatura: 755.08m3 Szer. działki: 23.43m Dług. działki: 22.24m Wys. budynku: 9.18m Kąt nachylenia dachu: 42.00° Rodzaj poddaszaużytkowe Pokoje: 5 Kominek: jest
  • RZUTY
  • OPIS
  • SYTUACJE
  • ELEWACJE
Oto połaczenie tradycji i nowoczesności. Klasyczna symetria i elegancja dworku, a po przekroczeniu progu, inspirujące wirowanie wnętrza za sprawą startujących z hallu schodów wachlarzowych. Miłe kolumienki strzegące wejścia, dostojny dach i wzbierająca fala lukarny nad wejsciem, tworzą niepowtarzalny klimat.

Wnętrze domu cechuje komfort. Pomieszczenia są obszerne i widne. Duży, centralnie umieszczony salon z wielkimi oknami otwiera się na ogród. Obok niego jadalnia i otwarta kuchnia tworzą scenę rodzinnych biesiad. Po przeciwnej stronie domu mamy apartament z prywatną łazienką i gabinetem.

Na poddaszu trzy sypialnie uzupełniają towarzyszące im: łazienka, garderoby oraz spinający to wszystko hall połaczony z balkonem nad wejściem głównym, który może służyć do wypatrywania nadjeżdżających główną aleją gości.

Ten projekt domu jest bezkompromisową manifestacją komfortu, elegancji i luksusu, a przy tym wygląda skromnie, jak na prawdziwą arystokrację przystało.

Do przechowywania pojazdów którymi poruszają się mieszkańcy "Karmen" przewidziano garaż wolnostojacy (zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą garaży).

Inne wersje tego projektu:
Karmen II - rozwinięcie "Karmen" o garaż dwustanowiskowy
Karmen III - mniejsza wersja swoich poprzedniczek, za garażem jednostanowiskowym, przeznaczona również dla mniejszej rodziny.

dach: dachówka
elewacje: tynk mineralny
strop: żelbetowy monolityczny
ściany: wewnętrzne: murowane
zewnętrzne: murowane trójwarstwowe