Projekt domu Mandala

Pracownia: Domowe Klimaty
Autor: arch. Jarosław Charkiewicz
Powierzchnia użytkowa: 150.69m2
Cena: 2400.00zł
Pow. użytkowa: 150.69m2 Pow. zabudowy: 136.51m2 Kubatura: 581.69m3 Szer. działki: 22.25m Dług. działki: 22.21m Wys. budynku: 7.57m Kąt nachylenia dachu: 35.00° Rodzaj poddaszapiętro Pokoje: 4 Garaż: jest Kominek: jest
  • RZUTY
  • OPIS
  • SYTUACJE
  • ELEWACJE
Mandala to prosty i pełen wdzięku dom o spokojnej architekturze. Jego wygląd jest wynikiem połączenia klasycznego dworu polskiego z najbardziej rozpowszechnionym domem o dwuspadowym dachu. Dzięki temu dobrze prezentować się będzie wśród innych domów jak i w otwartym terenie. Mandala to dom przeznaczony dla 4-6 osobowej rodziny ceniącej proste i ekonomiczne rozwiązania.


Mandala posiada uwspółcześnione, nowoczesne i otwarte wnętrze. Przedsionek wprowadza nas do dużej przestrzeni tworzonej przez hall, wygodny salon z jadalnią oraz otwartą kuchnię. Na parterze znajdziemy też pokój-gabinet, łazienkę oraz dwa pomieszczenia gospodarcze.

Dzięki zastosowaniu dwuspadowego dachu projektant miał okazję najpełniej wykorzystać powierzchnię poddasza. Pod dachem zaprojektowaliśmy trzy przytulne pokoje z łazienką i pomieszczeniem gospodarczym (ewentualnie garderoba).

Jedną z wielu zalet Mandali jest możliwość wyjścia na duży zadaszony taras ginący w zieleni ogrodu. Docenią to z pewnością wszyscy fani zieleni i posiłków na świeżym powietrzu.

Mandala to idealny projekt dla rodziny ceniącej sobie prostotę i klasykę posiadającej niewielką działkę.

dach: dachówka cementowa lub ceramiczna, kąt 35°
elewacje: tynk mineralny
strop: żelbetowy monolityczny
ściany: zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
wewnętrzne: murowane