Projekt domu Sielanka

Pracownia: Domowe Klimaty
Autor: arch. Jarosław Charkiewicz
Powierzchnia użytkowa: 129.38m2
Cena: 2400.00zł
Pow. użytkowa: 129.38m2 Pow. zabudowy: 114.00m2 Kubatura: 515.00m3 Szer. działki: 20.65m Dług. działki: 21.95m Wys. budynku: 8.45m Kąt nachylenia dachu: 42.00° Rodzaj poddaszaużytkowe Pokoje: 5 Garaż: jest Kominek: jest
  • RZUTY
  • OPIS
  • SYTUACJE
  • ELEWACJE
Sielanka to malowniczy domek z przytulnym gankiem, nad którym góruje śmiało zarysowany dach. Ten tradycyjny dom przywołuje klimat wiejskiego siedliska zanurzonego w zieleni i kwiatach. Jest uosobieniem ciepłego, bezpiecznego domu.


Sielanka to mały i prosty dom dla 4-5 osobowej rodziny. Dzięki prostej konstrukcji i niewielkim gabarytom jest ekonomiczny w budowie.

Architekt projektujący Sielankę zdając sobie sprawę z niewielkich gabarytów zdecydował się postawić na otwarty układ pomieszczeń parteru. Daje to użytkownikom wrażenie dużej przestrzeni na małej powierzchni. Na parterze oprócz otwartego hallu salonu i kuchni znalazło się miejsce na gabinet z zapleczem sanitarnym.

Poddasze to aż cztery wygodne sypialnie (wejście do jednej z nich znajduje się na spoczniku). Plan poddasza oferuje mieszkańcom również dużą łazienkę i ograniczoną do minimum komunikację.

Jedną z wielu zalet tego projektu domu jest możliwość wyjścia na duży, zadaszony taras, ginący w zieleni ogrodu. Spodoba się to z pewnością miłośnikom posiłków na świeżym powietrzu.

Projekt domu Sielanka skierowany jest do rodziny posiadającej niewielką działkę.

Decydując się na ten projekt zyskują Państwo dom o uroczym charakterze i ciepłym wnętrzu.

dach: dachówka cementowa lub ceramiczna, kąt nachylenia 42°
elewacje: tynk mineralny
strop: żelbetowy monolityczny
ściany: wewnętrzne: murowane
zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe