Projekt domu Sikorka

Pracownia: Domowe Klimaty
Autor: arch. Jarosław Charkiewicz
Powierzchnia użytkowa: 44.73m2
Cena: 1500.00zł
Pow. użytkowa: 44.73m2 Pow. zabudowy: 35.10m2 Kubatura: 142.00m3 Szer. działki: 15.10m Dług. działki: 18.15m Wys. budynku: 6.25m Kąt nachylenia dachu: 42.00° Rodzaj poddaszaużytkowe Pokoje: 2 Kominek: jest
  • RZUTY
  • OPIS
  • SYTUACJE
  • ELEWACJE
Niewielki domek letniskowy, z użytkowym poddaszem. Architektonicznie nawiązuje do tradycyjnych form zabudowy polskich wsi. Przy okazji prosta bryła i dwuspadowy dach pozwalają najefektywniej wykorzystać przestrzeń wewnątrz domu. Drewniana konstrukcja ułatwia budowę umożliwiając wykorzystanie miejscowych materiałów i nieskomplikowanego sprzętu. Polecamy też inne projekty domów jednorodzinnych. Posiadamy w ofercie domy parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym, szeregówki i bliźniaki.

 

Zmieniające się przepisy, rozwój technologii budowlanych i ciągłe udoskonalanie projektu powodują , że materiały demonstracyjne na stronach mogą się nieznacznie różnić od zawartości projektu. Zasadnicze parametry budynku nie ulegają zmianie. Aby otrzymać dokładne informacje o projekcie prosimy o kontakt z pracownią.

dach: dachówka cementowa lub ceramiczna, konstrukcja drewniana
elewacje: brak danych
strop: drewniany belkowy
ściany: wewnętrzne: brak danych

zewnętrzne: szkielet drewniany, ocieplenie wełną mineralną