Projekt domu Virgo II

Pracownia: Domowe Klimaty
Autor: arch. Jarosław Charkiewicz
Powierzchnia użytkowa: 170.84m2
Cena: 2600.00zł
Pow. użytkowa: 170.84m2 Pow. zabudowy: 164.34m2 Kubatura: 780.00m3 Szer. działki: 21.89m Dług. działki: 25.29m Wys. budynku: 8.65m Kąt nachylenia dachu: 42.00° Rodzaj poddaszaużytkowe Pokoje: 4 Kominek: jest
  • RZUTY
  • OPIS
  • SYTUACJE
  • ELEWACJE
Virgo II to średniej wielkości dom o bardzo dostojnym wyglądzie. Ta elegancka, reprezentacyjna willa o tradycyjnej architekturze od lat wpisanej w polski krajobraz zachwyca swą prostotą i szykiem. Dzięki swojej spokojnej stylistyce jest to budynek doskonale wpisujący się zarówno w miejski jak i wiejski krajobraz. Virgo II to projekt przeznaczony dla 4-6 osobowej rodziny.
 

Po przekroczeniu progu w oczy od razu rzuca się obszerność pomieszczeń dodatkowo potęgowana przez otwarty układ wnętrza. Wejście do domu znajduje się w jego głównej osi. Oś dzieli parter na część pomocniczą w skład której wchodzą: pomieszczenie gospodarcze i gabinet, oraz na część dzienną czyli kuchnie i spiżarnie oraz jadalnię. Na środku osi znajduje się wygodny, reprezentacyjny salon. Oś zamyka duże okno otwierające willę na ogród.

Projekt domu Virgo II posiada także obszerny garaż mogący pomieścić dwa samochody. Garaż dodatkowo został powiększony o schowek na narzędzia.

Poddasze mieści trzy duże i wygodne sypialnie oraz dużą łazienkę. Pokój rodziców dodatkowo posiada własną garderobę i pokój kąpielowy. Istnieje także możliwość wykorzystania strychu.

Projekt domu Virgo to świetny wybór dla ludzi lubiących otwarte przestrzenie i niebanalne rozwiązania.

dach: dachówka cementowa lub ceramiczna, kąt nachylenia 42°
elewacje: tynk mineralny
strop: żelbetowy monlityczny
ściany: wewnętrzne: murowane

zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe