Projekt domu Virgo III

Pracownia: Domowe Klimaty
Autor: arch. Jarosław Charkiewicz
Powierzchnia użytkowa: 182.39m2
Cena: 2600.00zł
Pow. użytkowa: 182.39m2 Pow. zabudowy: 164.34m2 Kubatura: 869.32m3 Szer. działki: 24.95m Dług. działki: 20.25m Wys. budynku: 9.60m Kąt nachylenia dachu: 35.00° Rodzaj poddaszapiętro Pokoje: 4 Kominek: jest
  • RZUTY
  • OPIS
  • SYTUACJE
  • ELEWACJE
Bardzo ładny i praktyczny projekt domu.


Parter ma wszystko to, co lubią Panie Domu: poręczną spiżarnię przy kuchni, bezpośrednie połączenie domu z garażem oraz, zapewniające ciepło domowego ogniska, obszerne pomieszczenie salonu z jadalnią.

W sąsiedztwie salonu, lecz nieco na uboczu – od zacisznej ogrodowej strony – znalazł się spory pokój, który można przeznaczyć na gabinet, na pokój dla gości, lub po prostu na kolejny pokój dla członka rodziny. Sprzyja temu mała, ale wyposażona w prysznic, łazienka.

Projekty domów piętrowych zapewniają w pełni wykorzystane pomieszczenia na górze. Tak też jest tutaj. Nawet 1 m2 powierzchni nie marnuje się pod skosami – bo ich tu po prostu nie ma. Są tu za to trzy wygodne pokoje – na prawdę duże – świetne zarówno jako sypialnie, jak i obszerne pokoje do pracy, wypoczynku przy książce czy do nauki. Zwraca uwagę pokój Państwa Domu – umieszczony od frontu, wyposażony we własną łazienkę i garderobę.

Dodatki do projektu:
Prefabrykowana konstrukcja więźby dachowej – projekt.

dach: dachówka cementowa lub ceramiczna, kąt nachylenia 35°
elewacje: tynk mineralny
strop: żelbetowy monolityczny
ściany: wewnętrzne: murowane
zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe