Projekt domu Zb2

Pracownia: Z500
Autor: z500
Powierzchnia użytkowa: 177.00m2
Cena: 3270.00zł
Pow. użytkowa: 177.00m2 Pow. zabudowy: 161.50m2 Kubatura: 635.00m3 Szer. działki: 18.31m Dług. działki: 20.94m Wys. budynku: 9.85m Pow. dachu: 206.03m2 Kąt nachylenia dachu: 30.00° Rodzaj poddaszaużytkowe Garaż: dwustan.
  • RZUTY
  • OPIS
  • SYTUACJE
  • ELEWACJE
Zb2 to projekt funkcjonalnego bliźniaka z pełnym pietrem, który pasuje do każdego krajobrazu: leśnego, miejskiego czy podmiejskiego oraz spełnia potrzeby większości z nas jeśli chodzi o rozplanowanie pomieszczeń.  Bryła budynku jest współczesna, zwarta, a wykończenie elewacji nadaje wysublimowanego oraz klasycznego charakteru. Unikalnym rozwiązaniem jest zadaszone wejście, które zostało utworzone z tarasu na piętrze.

Projekt domu Zb2 został zaprojektowany tak, aby pasował do wielu scenariuszy współczesnego stylu życia. Może być zaadaptowany pod potrzeby młodego małżeństwa, które łączy pracę z życiem rodzinnym. Na parterze znajduje się gabinet, ulokowany w tylnej części domu. Może mieć także osobne wejście z zewnątrz. W innym scenariuszu to pokój gościnny, który równie dobrze służyć może jako sypialnia czy to rodziców, czy może raczej dziadków. Zaletą tego projektu jest przestronny, jasny salon zaprojektowany bliźniaczo z kuchnią - w tzw. kompozycji otwartej. Taka kuchnia jest marzeniem każdej prawdziwej kobiety - duża, można w niej tańczyć, jasna - przyjemnie w niej spędzać czas, z wyspą lub barkiem oddzielającym od jadalni oraz pojemną spiżarką! Wreszcie więcej miejsca na przechowywanie tych wszystkich pyszności!!! Jeżeli zrezygnujesz ze spiżarni, możesz powiększyć powierzchnię kuchni, wykonując nowoczesną zabudowę na całą wysokość kondygnacji, gdzie pomieścisz pomoce kuchenne i zapasy. To wnętrze idealnie pasuje pod zabudowę meblami w stylu tradycyjnym, w ciepłym drewnie i fikuśnymi uchwytami z ręcznie malowanymi wzorami, jak również w stylu super nowoczesnym na wysoki połysk.

Kolejną zaletą tego projektu jest duża powierzchnia mieszkalna na piętrze. Są tu aż cztery sypialnie i osobna garderoba! Główna sypialnia posiada nawet własną, przytulna łazienkę oraz zamykaną garderobę. Łazienka na piętrze ma miejsce na wannę oraz prysznic.Ponieważ w każdym pokoju jest sporo miejsca na szafy z dodatkowej garderoby można zrobić pralnię.

Ten dom idealnie pasuje na każdy okres życia, od młodego małżeństwa jeszcze bez dzieci (poddasze można wykończyć w drugim etapie realizacji), do dużej rodziny 3-4 a, nawet 7 osobowej! Swobodę planowania umożliwia brak ścian nośnych na piętrze, dzięki czemu jeszcze na etapie budowy można dzielić dowolnie przestrzeń wg faktycznych potrzeb.

Ten projekt jest często wybierany przez developerów!

Ściany: gazobeton, ceramika, silikaty

Dach: dachówka, blachodachówka

Strop: żelbetowy