Projekt domu Zx26

Pracownia: Z500
Autor: z500
Powierzchnia użytkowa: 155.37m2
Cena: 3270.00zł
Pow. użytkowa: 155.37m2 Pow. zabudowy: 142.20m2 Kubatura: 553.80m3 Szer. działki: 23.21m Dług. działki: 19.01m Wys. budynku: 8.08m Pow. dachu: 142.70m2 Kąt nachylenia dachu: 19.00° Rodzaj poddaszaużytkowe Garaż: dwustan.
  • RZUTY
  • OPIS
  • SYTUACJE
  • ELEWACJE
Zx26 to prosty, współczesny dom o charakterze willowym z dwustanowiskowym garażem i tarasem na piętrze oraz komfortowym rozmieszczeniem pomieszczeń.
Wygląd zewnętrzny odznacza się podziałami inspirowanymi z podmiejskich domów w amerykańskim stylu. Gra bryłami i kontrastem sprawia, że dom ten robi niesamowite wrażenie i idealnie wpasowuje się w otaczający go krajobraz.

Wnętrze domu zaprojektowane jest dla ludzi wymagających oraz ceniących praktyczność i użyteczność. Funkcjonalnie dom ten został podzielony na dwie strefy, dzienną która jest na parterze i nocną, którą mamy na piętrze. W części dziennej znajduje się gabinet, przestronny wysoki salon i kuchnia z wydzieloną spiżarką. Schody na piętro będące integralną częścią salonu stanowią mocny punkt w tym projekcie, gdyż nie tracimy przestrzeni na wydzielenie klatki schodowej.

W części nocnej znalazły się trzy duże sypialnie, każda z miejscem na sporą szafę oraz pokój kąpielowy z wygodną pralnią, w której jest miejsce na dużą zabudowaną szafę. Sypialnia rodziców ma osobną garderobę oraz wyjście na 30m2 taras, znajdujący się nad garażem, z którego można podziwiać krajobraz okolicy. 

Ściany: gazobeton, ceramika, silikaty

Dach: dachówka, blachodachówka, blacha

Strop: żelbetowy, wiązary